“Дуже чекала на тата з передової”: мама розповіла про 6-річну Софійку, яку РФ вбила ракетним ударом по Чернігову. Фото і відео

Новини

Шестирічна Софійка Голинська, яка стала жертвою ракетного удару Росії по Чернігову, збиралася піти в перший клас. Вона любила виступати з піснями й віршами на публіці, хотіла стати актрисою та дуже чекала на повернення свого батька з фронту. war.obozrevatel.com

Про маленьку дівчинку, яку вбила російська ракета, розповіли її батьки Ольга та Олександр Голинські у спецефірі 1+1 до Дня Незалежності України “Незалежність. Хоробрі серця“. Мама і тато посадили на згадку про дитину дерево (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Олександр Голинський зазначив, що Софійка любила природу. Щовихідних вона просила: “Мамо, тату, пішли в парк”.

“Саме це дерево… Софійка була б рада, якби вона зараз була тут і їй сказали, що поїхали, дерево садитимемо”, – заявив Олександр.

Батьки посадили дерево на згадку про загиблу дитину

Дерево на честь маленької Софійки

Ольга Голинська додала, що 1 вересня дівчинка мала піти в перший клас однієї з київських шкіл. Софія разом із мамою ходила по магазинах, збиралася до школи, переживала, щоб вони нічого не забули.

“І вона щодня дивилася на зібрані речі до школи і чекала на цей момент, вона чекала 1 вересня”, – згадала Ольга.

За її словами, дівчинка була артистичною. “Вона любила публіку, сцену, щоб на неї звертали увагу. Вона любила співати пісні, розповідати вірші, щоб усі на неї дивилися. Вона любила увагу до себе”, – зазначила мама.

Софійка Голинська

Батько Софійки захищає Україну на фронті, тож дівчинка постійно питала, коли він приїде: “Вона на календарі щодня відзначала день, що ми ще на один день ближче до зустрічі з татом“.