Дуже непроста ситуація: навіщо насправді путін зібрав Лукашенка та прем’єр-міністра Вірменії

Новини

Російський опозиціонер і блогер Марк Фейгін в інтерв’ю Politeka Online висловився про зустріч Володимира Путіна з президентом Білорусі Олександром Лукашенком та прем’єр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном.

“Що стосується Лукашенка, він частіше, ніж чхати, зустрічається з Путіним, тому тут я не дивуюся. Він завжди знайде що поклянчити чи що запропонувати. А щодо Пашиняна, я бачу, що Вірменія в дуже непростій ситуації, бо вона близька до укладання мирної угоди з Азербайджаном, а з іншого боку, вона не розуміє, якщо така угода виникне, навіщо їм залишатися в ОДКБ, навіщо залишатися в структурах спільних з Росією, СНД та ін. Якщо загрозу з боку Азербайджану та Туреччини буде знято, то чому б і не переорієнтувати політику Єревана на Захід”, — заявив експерт.

За його словами, Путін проводить ці зустрічі просто через відсутність можливості провести якісь інші, а насправді він нічого не вирішує.

“А щодо Лукашенка, я думаю, що це все Лукашенку метушиться напередодні можливих наслідків саміту НАТО в липні, оскільки він же розміщує ядерну зброю. Мабуть, біля Білорусі теж будуть в якомусь недалекому майбутньому розміщені такі ж ракети, щоб він не думав, що він зможе їх використати безкарно”, – додав Марк Фейгін.