Дуже потрібна допомога: зірка “1+1” Алла Мазур терміново звернулася до українців, відео

Новини

Відома українська телеведуча, зірка каналу “1+1” Алла Мазур відзначила свій 58 день народження.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram Алла Мазур з “1+1” вирішила ще раз подякувати нашим захисникам, а також закликала українців обʼєднатися заради доброї справи.politeka.net

“Якщо збиралися мене привітати – хотіла запропонувати вам збір на дрони: бо їх на фронті потрібно сотні тисяч! Але – подзвонила знайома, і розповіла історію молодого бійця: якому дуже потрібна наша з вами допомога. Причому терміново! І я прошу сьогодні – разом з його рідними”, — наголосила Алла Мазур.

Алла Мазур вирішила допомогти 25-річному Богданові Панчуку, який із перших днів повномасштабного вторгнення пішов на фронт добровольцем і воював у найгарячіших точках: Бахмут, район Куп’янська, Луганщина.

пост ведучої "1+1"

Алла Мазур розповіла, що на початку квітня окупанти важко поранили Богдана в обидві ноги. Захисник уже переніс кілька операцій в Україні та Іспанії.

пост ведучої "1+1"

“З правою ногою – вже краще. Але ліва – під загрозою. Одна із іспанських клінік – береться зробити ще три операції, щоб врятувати і ліву ступню: усі документи є на відео. Шанс є. І Богдан готовий боротися – бо хоче повернутися на фронт. Але ці три операції – це 70 тисяч євро: непідйомна для родини сума. Я розумію, що складно зараз усім. Але буду дуже вдячна, якщо зможете допомогти воїну”, — додала Алла Мазур.