Дуже важлива подія: ЗСУ просунулися у напрямку Токмака, оборона окупантів розсипається

Новини

Збройні Сили України (ЗСУ) досягли головної лінії оборони у Запоріжжі. Колишній офіцер Генштабу та військовий експерт Олег Жданов надав свої оцінки щодо поточної обстановки на передовій.

Українські збройні сили планують розтягнути фронт протягом 100 км, щоб спантеличити російські війська, а потім здійснити значний прорив.politeka.net

Щодо Сватівського напрямку, Жданов повідомляє, що російські сили зосередили ударний кулак та активно намагаються розвинути наступ на широкому фронті.

На Бахмутському фронті надійшла інформація про взяття ЗСУ в оточення десантури російських військ. Це може означати, що українські сили виконали успішне тактичне маневрування, оточивши частину російських військ, що може мати важливі наслідки динаміки конфлікту в даному районі.

«Ми обійшли Урожайну, можемо завдавати вогневої поразки, доки противник звідти не піде. Також можемо рухатись на Старомлинівку, а це лінія оборони – залишилося 4,5 км. Також у напрямку на Мелітополь, зокрема, у русі на Токмак, сталася подія, на яку ми довго чекали. ЗСУ вийшли на лінію Суровікіна, а говорила вона взагалі неприступна» – ділиться експерт.

Також раніше експерт додав, що якщо подивитися на карту, то наші беруть Кліщеївку і у нас відкривається пряма дорога на перехрестя доріг, де з Бахмута виходить траса і вона розходиться на Горлівку та Дебальцеве.