Дві молuтвu, які чuтають у свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, щоб отрuматu оnіку і захuст від Діви Марії.

Новини

Дві важливі молитви, які читають в свято Введення в храм Пресвятої Богородиці — 4 грудня. Це особливе свято, якщо в цей день щиро помолитися до Пресвятої Діви Марії, можна отримати відпущення важких гріхів, і опіку Богородиці.

Молитва в день Святої Богородиці

«До кого ще, як не до Тебе, Матінко небесна, зверну я молитви свої. Почуй сподівання раба твого (ім’я). Утіш в горі своїм, і не лишай без захисту в цьому грішному світі. Убережи від спокус і дозволь замолити гріхи вільні і невільні. Настав на шлях віри і допоможи не відступати від заповідей християнських. Дай сил боротися зі злом, яке всередині мене прибуває. Пом’якши серце моє і прийми покаяння щире. Помолися за мене Господу нашому всемогутньому, щоб не залишив мене без милості. Амінь»

Величання Пресвятої Богородиці

«Велика і Пресвята захиснице наша. Величаємо тебе і молимося за твої діла на славу Господа. Ти залишила цей світ гріховний і зійшла під очі Спасителя нашого. Спокутувала своєю жеpтвою всі гріхи і стала захистом і опорою душ наших від зла великого. За тебе, Заступниця, молимося. Вище за всіх твоя віра істинна. І нас не полишай, хто моляться і віруючих. Амінь»

Джерело