Двоповерховий будинок у тихому місці продають за 17 000 грн, фото: придатний для житла взимку

Новини

В Україні продаються будинки за невисоку вартість, як виглядає нерухомість та про які суми йдеться.

У Кіровоградській та Хмельницькій області недорого продаються будинки.

Зокрема, у Кіровоградські області продають житлову нерухомість за 46 700 гривень, але ціна не є остаточною, можливий торг.

Огорошення про продаж можна знайти на сайті “Олх”.

“Продам будино(терміново). 60 км від кропивницького. С.хмельове. До магазину 5 хвл. До зупинки 2 хвл. Деталі за тел…”, – йдеться у повідомленні.
Автор оголошення вказав, що поверховість будинку: 1, загальна площа: 32 м², кількість кімнат: 2, площа ділянки: 25 соток, тип будинку: Будинок, комунікації: Центральний водопровід, Електрика, Асфальтована дорога. Інфраструктура (до 500 метрів): Школа, Зупинка транспорту, Магазин, кіоск. Ландшафт (до 1 км.): Річка.

В Україні продаються будинки за невисоку вартість

У Хмельницькій області продають будинок за 17 000 грн.

“Продається земельна ділянка площею 6м3 з дачним будинком, придатним для житла взимку на дачному масиві Чисті ставки село Ружичанка. Обгороджена парканом з усіх боків. Будинок має дві кімнати, в цоколі кухня, ванна, підвальне приміщення. Ззовні утеплений фасад. Заведений газ (конвектор), електроенергія підключена, вода розведена. До зупинки 15хв”, – повідомляє автор оголошення.

Відстань до найближчого міста, до 10 км. Поверховість: 2, Загальна площа: 58 м², кількість кімнат: 2, площа ділянки: 6 соток, тип будинку: Дача.

В Україні продаються будинки за невисоку вартість