![](https://www.globalpress.co.ua/wp-content/uploads/2023/04/Snymok-ekrana-2023-04-09-v-15.49.58-730x391.jpg)
Директорці школи загрожує довічний термін, подробиці: у чому її звинувачують
Поліція збирається відправити до суду директора однієї зі шкіл Маріуполя, яка під час тимчасової окупації Бердянська пішла на добровільну співпрацю з ворогом, очоливши місцеву школу.
Про це стало відомо з повідомлення на сайті Нацполіції.
“Жителька Запорізької області жила в Маріуполі і була директоркою загальноосвітньої школи. А після тимчасової окупації російськими військами Бердянська переїхала у місто і пішла на співпрацю із загарбниками. Жінка стала директоркою однієї з місцевих шкіл, де забезпечила організацію освітнього процесу за стандартами та навчальними планами РФ”, – говорять у поліції.
Слідчими було завершене досудове розслідування у кримінальному провадженні. Директриса звинувачується у держзраді, (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу).
Вона може бути покарана у вигляді до п’ятнадцяти років позбавлення волі або довічного ув’язнення з конфіскацією майна.