Дитина перестала дихати: польський прикордонник врятував життя маленького українця. Відео

Новини

Співробітник Прикордонної служби Польщі врятував життя однорічному малюкові з України, який раптово перестав дихати. Інцидент стався на прикордонному автомобільному прикордонному переході в Зосині.

Реєстрацію в терміналі прикордонної служби перервала схвильована жінка з України, яка розповіла прикордонникам, що її син не дихає та синіє. Про це повідомляє пресслужба Штабу прикордонної охорони Польщі

До павільйону Митної служби України вбігла мати з дитиною на руках. Офіцер вийшов із кімнати, і разом із жінкою, яка тримала дитину, побігли у бік зони реєстрації Польської прикордонної служби.

Через контрольне вікно прикордонникам передали інформацію про відсутність у хлопчика ознак життя. Сержант прикордонної служби Матеуш Кондрат, який у цей час здійснював оформлення в’їзду до Польщі, негайно забрав дитину у матері.

Прикордонник поклав дитину на ліву руку, потім кілька разів ударив її кулаком у спину. Після нетривалої реанімації хлопчик прийшов до тями.

Поки дитині надавали першу допомогу, на місце також прибув офіцер із дефібрилятором та була викликана бригада швидкої медичної допомоги. На допомогу прибігли і співробітники прикордонної служби, які чергували на прилеглих смугах руху. Приблизно за 15 хвилин приїхала швидка допомога. Парамедики забрали дитину і доставили її до лікарні в Хрубешуві.

Нагадаємо, у Сумах 11-річна дівчинка врятувала трьох дітей від пожежі. Спочатку вона намагалася самостійно загасити полум’я, а потім винесла на руках молодших братів та сестру.