Дитину визнали померлою, лежала в труні… І тут сталося неймовірне диво!

Новини

Нещодавно у Бразилії стався разючий випадок. Дворічний Кельвін Сантос помер у лікарні від пневмонії. Однак коли родичі прийшли попрощатися з покійним, той ожив.

Щоправда, ненадовго. Батьки дитини мають намір подати до суду на лікарів, які констатували смерть. Тим часом, історія з Сантосом аж ніяк не єдина у своєму роді.

Після того, як у лікарні зафіксували смерть хлопчика, його тіло видали родичам для похорону. За годину до церемонії воно знаходилося вдома у Сантосов у відкритій труні. Раптом “мертвий” Кельвін сів і попросив води.

Це буквально шокувало батька дитини Антоніо Сантоса та ще кількох людей, які перебували у кімнаті. Вони зчинили крик. Однак Кельвін знову опустився в труну і вже не подавав ознак життя. Його знову відвезли до лікарні, де лікар, як і вперше, підтвердив, що він мертвий. Тим часом моментом, коли медики вперше зафіксували смерть, і тимчасовим пожвавленням минуло 20 годин.

Про всяк випадок Сантоси вирішили почекати з похованням ще кілька годин. Але дива більше не сталося. Наразі Антоніо Сантос має намір подати на лікарню до суду, бо вважає, що вперше лікарі помилково констатували смерть, і хлопчика ще можна було врятувати. До речі, медики так і не прокоментували цю ситуацію.

Як можна живу людину оголосити мертвою? Ну, ось, наприклад, знаменитий фізіолог І.П. Павлов спостерігав пацієнта, який проспав летаргічним сном 20 років – з 1898 по 1918 рік. При цьому його серце билося зі швидкістю всього три удари за хвилину, і він здійснював не більше одного-двох зітхань за хвилину.

А цей випадок задокументовано в архівах за 1937 рік. 19-річний Анжело Хей із французького села Сент-Квентін де Кале під час їзди на мотоциклі врізався головою в цегляну стіну. Викликаний місце події лікар не вловив ні пульсу, ні дихання, і оголосив юнака мертвим. Через три дні його було поховано. Однак незадовго до цього батько Анжело застрахував його життя на 200 тисяч франків, і страхова компанія вирішила розслідувати цей випадок. Інспектор вимагає ексгумувати тіло для з’ясування точної причини смерті. Тому лише через два дні після похорону могилу розкрили і відправили тіло до бюро судово-медичної експертизи в Бордо. А там патологоанатом виявив, що “труп” ще теплий! «Небіжчика» відправили до лікарні. Експерти дійшли висновку, що черепно-мозкова травма, яка призвела до глибокої коми, різко скоротила потребу організму в кисні, інакше хлопець помер би в могилі від ядухи… Анжело зробили кілька операцій, і через довгі місяці лікування він нарешті погладшав.

У квітні 1996 року 59-річна Морін Джонс, яка страждала на діабет, впала в глікемічну кому. Сімейний лікар констатував смерть, але коли поліцейський констебль приїхав забирати тіло, він помітив, що жінка ще жива. Реаніматори повернули її до життя, а неуважного лікаря судили…

У 2005 році жахливий шок довелося пережити лікарю, який проводив розтин у морзі клініки графства Брасов (Румунія). Раптом медику здалося, що один із трупів ворушиться. Підійшовши ближче, ескулапа нахилився над тілом, і тут… мрець звалив його з ніг нокаутуючим ударом по голові!

Виявилося, 16-річний Богдан Георгеску, перебуваючи вдома, пив каву з братом. Несподівано він упав непритомний і перестав подавати ознаки життя. У лікарні констатували смерть та відправили тіло до моргу. Прокинувшись, Богдан не міг зрозуміти, де він перебуває. Озирнувшись, він з жахом виявив, що поряд лежить мертва жінка… А потім побачив, що до нього наближається якийсь тип у білому. Хлопець вирішив, що потрапив у полон до маніяка, який збирається його вбити.

Богдана Георгеску перевели в неврологічне відділення, щоб з’ясувати причину його раптової смерті. А відправленому в нокаут медику надали додаткову відпустку, щоб вона могла оговтатися від пережитого стресу.

У 2007 році 87-річний житель Тайваню примудрився воскреснути на власному похороні! Після тяжкого нападу життя старця підтримувалося штучно за допомогою приладів. Оскільки краще йому не ставало, то рідні вирішили відключити апаратуру. Їм повідомили, що пацієнт помер, і незабаром видали бездиханне тіло для похорону.

Коли рідня зібралася в храмі біля труни померлого, щоб провести обряд упокою за буддійським звичаєм. Раптом на очах у всіх парафіян із грудей покійника пролунав хрип, і він сів у труні. Старого негайно доставили назад до лікарні, де медики приступили до реабілітаційних процедур. Пояснити, як «мертвець» ожив, вони були не в змозі. Можливо, Будда здійснив диво.