Дизайнер Андре Тан переїхав у США і став студентом: вартість навчання – 57 000 доларів на рік

Новини

Андре Тан – український модельєр, який досяг неабиякого успіху у своїй сфері. Одяг його бренду успішно продається не лише в Україні, а в інших країнах Європи, а сам Андре був занесений в Книгу рекордів України, як наймолодший дизайнер України.

Втім, модельєр вирішив не зупинятися на своїх досягненнях. Андре прагне розвиватися, тому у віці 40 років він вирішив знову сісти за парту і освоїти нову науку.

Так, нещодавно Андре Тан повідомив, що став студентом Стенфордського університету в США, де буде вивчати функціонування стартапів.

У 40 років знов сів за парту, щоб зрозуміти, як функціонують стартапи, як вони створюються, реалізуються, отримують кошти

, – поділився Андре у своєму Інстаграм-блозі.

Варто відзначити, що Стенфордський університет – один із найпрестижніший навчальних закладів у США та навіть у світі. Його випускники заснували такі визначні компанії як Nike, Yahoo!, Google та інші. Вартість навчання в цьому університеті складає в середньому 57 000 доларів на рік.

За словами Андре Тана він вирішив навчатися в університеті, аби в майбутньому вивести свою українську компанію на світовий ринок. Модельєр не збирається після навчання залишатися в США, а планує повернутися в Україну і працювати на благо своєї Держави.

Варто відзначити, що Андре Тан – не єдиний успішний українець, який вирішив у зрілому віці знову сісти за парту. Так, відома українська телеведуча Лідія Таран зараз являється студенткою французького навчального закладу. 45-річна ведуча ТСН виїхала до Франції через повномасштабну війну в Україні. Там жінка вирішила, що не буде витрачати час даремно і стала студенткою місцевого вищого навчального закладу.

Жінка зізнається, що були моменти, коли вона вважала, що погарячкувала зі своїм рішенням, адже їй важко дається навчання на французькій мові. Втім, місцеві викладачі підтримують Лідію і допомагають їй освоїти навчальний матеріал.