“Рай тут і пекло там”: лідер “Воплі Відоплясова” Скрипка з курорту несподівано звернувся до українців

Новини

Відомий музикант, лідер гурту “Воплі Відоплясова” Олег Скрипка розповів, на що його надихнула поїздка на український курорт.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram Олег Скрипка нагадав про себе, розмістивши відеозвернення до україців. politeka.net

“Давно не бачились, багато води утекло. А я з вами хочу поділитися поточними подіями. Зараз початок травня, всі ми розуміємо, що зараз відбувається. Ми чекаємо, чекаємо і віримо що скоро відбудуться події, а в мене зараз такі події. Я приїхав на Закарпаття, доглянув виноградники, треба ж готуватися до Перемоги, чимось святкувати нашу Перемогу. Виноградники, слава Богу, в порядку”, — розповів артист.

Музикант похвалився, що вина з його лінійки “розривають” всі аукціони, а кошти йдуть на допомогу військовим. Так уже вдалося зібрати приблизно 200 000$.

“Я зараз знаходжусь в Косино, зустрів тут військових. Це термальний курорт, який створили неймовірні люди. Це рай на нашій українській землі. Я хотів би, щоб вся Україна така була, процвітаюча, шляхетна і здорова. Зустрів пана полковника, він з фронту, з передової. І каже, наскільки різниться рай тут і пекло там”, — додав Олег Скрипка.

Ця розмова надихнула артиста на ідею створити Центр реабілітації для військових. Зараз він повертається до Києва та ще поїде з командою виступати до наших захисників.

“Що б ви порадили, які методи нашим хлопцям, нашим побратимам могли допомогти повернутися до нашого звичайного цивільного життя? Води, психологічна допомога, працевлаштування? Такі в мене зараз думки”, — звернувся лідер “Воплі Відоплясова” до українців.