Екс-актор “Дизель шоу” Олег Іваниця у 45 років кардинально змінив життя: одружився й став батьком учетверте (Фото)

Новини

Кохання не чекає. Колишній учасник “Дизель шоу” Олег Іваниця побрався під час активної фази bійни, ще й став батьком. Це вже четверта дитина на рахунку актора.

Олег Іваниця став батьком учетверте

Олег Іваниця пішов із “Дизель шоу” ще у 2018 році. Актора дуже сильно підкосила sмерtь колежанки Марини Поплавської, і він більше не бачив мотивації для роботи над проєктом. У програмі “ТСН Наодинці” артист розповів про своє теперішнє життя.

Друге у своєму житті весілля Олег зіграв минулої весни. Серед гостей була присутня лише мама нареченого, а ще людина, яка знімала дійство на камеру. Після розпису випили шампанського. На цьому святкування завершилося, оскільки не було настрою влаштовувати гучну гулянку.

З Ланою він познайомився в Інтернеті. Перше побачення відбулося в Уманському парку. В принципі, штамп у паспорті не грав для Іваниці вирішального значення. Його більше цікавило рішення бути з цією людиною поряд усе життя.

Цьогоріч гуморист став татом учетверте. Тепер у нього троє кровних дітей. Доньку дружини Лани Аніту він теж вважає своєю. Татусь з замилуванням споглядає, як розвивається 2-місячний Орест. Спочатку просто лежав у люльці. Тепер потроху починає впізнавати татуся й навіть посміхається.

Нині Іваниця служить у лавах ЗСУ. Звісно, дуже хотів бути присутнім на пологах немовлятка. Його й справді відпустили у відпустку. Але він не встиг усього на 10 хвилин. Увечері Лана сповістила, що їде в пологовий будинок. Олег звернувся до командування, і йому пішли назустріч. Уранці, щойно відкрився штаб, дали відповідні документи. Він вирушив у путь, мріючи, що скаже породіллі:

Та коли дістався до пологового й перевдягнувся у відповідний костюм, все вже закінчилося. Чоловік зайшов і побачив, як дитинча лежить на грудях у матусі.

Тепер, згадуючи як у першому шлюбі народилася Олечка, Олег зрозумів – батьківство у 45 років кардинально відрізняється від батьківства у 20. Тоді він ще сам був практично дитиною. Тепер же підходить до цієї місії свідомо.

З Олею Іваниця був трішки засуворим. Тепер він розуміє, що з дитиною треба було поводитися м’якіше. З Остапом чоловіку вдалося вибудувати дружні стосунки. Хлопчик не боявся татка і довіряв йому.