Ексчоловік Ані Лорак на своєму весіллі зізнався в любові до України і передав “подарунок” російським військам

Новини

Мурат Налчаджиоглу промовив тост, який присвятив Україні.

Колишній чоловік співачки-зрадниці Ані Лорак, турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу, на відміну від своєї колишньої, дуже підтримує Україну. tsn.ua

Мурат, який має турецьке громадянство, з початком повномасштабної війни не виїхав з України, а розгорнув тут бізнес і активно допомагає нашій країні. 3 червня Налчаджиоглу одружився з візажисткою з Києва Лілією. Весілля закохані відгуляли у Конча-Заспі.

І навіть на своєму святі турецький бізнесмен висловив свою любов до України і підняв за неї тост: “Любимо Україну і будемо любити. Російською спілкуємося, але з українською душею” – сказав колишній Лорак.

Ексчоловік Ані Лорак Мурат одружився 3 червня / © instagram.com/muratnalca

Окрім того, Мурат поділився, що не так давно передав “подарунок” російським окупантам. У сторіз своєї сторінки в Instagram бізнесмен розмістив фото, на якому зображені боєприпаси, на яких Мурат написав: “Мурат Налчаджиоглу, за Україну”. бізнесмен взяв участь в ініціативі Укроборонпрому, в рамках якої музиканти, військові та громадські діячі залишають на новеньких боєприпасах послання своїм ворогам.

Ексчоловік Ані Лорак передав привіт російським окупантам / © instagram.com/muratnalca

Нагадаємо, що Мурат Налчаджиоглу є громадянином Туреччини. До повномасштабного вторгнення рф він жив і будував бізнес в нашій країні. З початком війни Мурат прийняв рішення залишитися і активно допомагати Україні. Налчаджиоглу виявився справжнім патріотом України, ніж його скандальна ексдружина з Чернівецької області, співачка Ані Лорак. Артистка-зрадниця з початком війни залишилася в росії, мовчить про вторгнення країни-терористки до рідної країни і продовжує розважати росіян.