Ексдружина продюсера-зрадника заспівала в Києві російськомовний трек, який називають гімном ПВК “Вагнер” (відео)

Новини

Популярна українська співачка ЛУНА (Христина Герасимова – справжнє імʼя), яка також є колишньою дружиною опального продюсера-зрадника, фаната Путіна Юрія Бардаша, втрапила у скандал через виконання російськомовного треку на своєму великому концерті в Stereo Plaza у Києві 21 жовтня. Однак причиною невдоволення українців стала не стільки мова ворога, скільки сама пісня. Це композиція “Пальмира” із альбому “Транс” 2019 року, і її називають “неофіційним гімном” ПВК “Вагнер”. Трек розповідає історію дівчини, яка чекає коханого з війни, а саме з міста Пальміра, що в Сирії. Утім, ЛУНА дещо змінила текст у спробі його “українізувати”. На це звернули увагу журналісти “МУЗВАР”, передають Патріоти України.

На платформі зазначають, що після виходу синглу його одразу охрестили “піснею, яка присвячена пам’яті живих та загиблих співробітників приватних військових кампаній”. Зокрема, найманці з ПВК “Вагнер” зробили “Пальмиру” своїм неофіційним гімном. Про це свідчать численні публікації в соцмережах.


У треку співається: “Ты уходишь на Восток, в золото Пальмиры”. Проте ЛУНА вирішила актуалізувати текст під реалії сьогодення та видала: “Ты уходишь на Восток, в золото Донбасса”.

Користувачів мережі обурює, що співачка не прото продовжує співати російські треки на своїх концертах, а ще й виконує пісню з таким минулим, переробляючи її нібито під “патріотичну”. А щоб ні в кого не виникло сумнівів, ще й взяла до рук синьо-жовтий прапор.