Експерт прокоментував закиди Україні щодо вдячності за допомогу: «Будьте вдячні і нам за те, що ми робимо»

Новини

Політичний та економічний експерт Георгій Біркадзе пояснив, що заяви Польщі щодо першочерговості власних національних інтересів – це нормальна політика, а не погіршення відносин з Україною.

Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал»politeka.net

«Я готовий записати Польщі польською скільки потрібно буде, хай 10 тисяч разів, я особисто готовий зробити це на камеру, сказати 10 тисяч разів подяку вам, тому що ми дійсно вдячні. І я поки не чув ні разу, щоби влада, або хтось із влади, або якісь люди говорили погано про поляків. Тому що це дійсно наші брати, це дійсно дуже близькі нам люди, які багато допомагають, також країни Балтії я би поставив на один рівень», – зазначає Георгій Біркадзе.

За словами експерта, коли хтось каже нам бути вдячними, хотілось би їм нагадати, що вони також повинні бути вдячними, тому що вони втрачають гроші і зброю, а ми втрачаємо найдорожче – це життя наших героїв, не таких паскуд, як ці вагнерівці та інші, а наших найкрутіших людей.

«Ми вам вдячні, але будьте вдячні і нам за те, що ми робимо для вас. І не тільки для вас, ми це робимо для всієї Європи, адже сьогодні тільки наша країна відчуває такі втрати кожного дня. Танки могли бути під Варшавою», – пояснює Георгій Біркадзе.

Зараз же, нагадує він, польський міністр заявив, що вони передусім виходять з інтересів їхньої країни. А відтак експерт запитує, чи у нашій країні якось інакше відбувається, чи, може, ми діємо передусім в інтересах США чи ще когось? Як він підкреслює, українська політика також будується з інтересів передусім нашої країни, а потім у наших інтересах може бути Польща, країни Балтії, у жодній країні інакше не відбувається.