Експерт розповів, як українські спецслужби можуть затримати путіна: «Якщо він буде на території…»

Події

Політолог Микола Давидюк в інтерв’ю ZAXID.NET розповів, як президента рф володимира путіна можуть затримати навіть у випадку, якщо він приїде до Угорщини, яка поки відмовляється виконувати ордер на його арешт.  politeka.net

“Зараз взагалі підняли питання визнання Україною Римського статуту. Ми бачимо, ще деякі країни-сусіди росії теж по периметру її кордонів почали визнавати. Раптом путін захоче вийти погуляти зі свого двору, то щоб зразу його схопити й передати якраз таки відповідним органам. Дивіться, Угорщина бравадна, поки там далеко до справи, але якщо він буде на території Угорщини, не виключаю, що українські спецслужби його там можуть викрасти і доставити в сусідню Австрію, яка сказала, що залюбки заарештує путіна, тільки він з’явиться на їхній території, чи в Німеччину, яка теж дуже довго була латентним союзником путіна, а потім чесно і справедливо сказала: “Заарештуємо покидька й віддамо під правосуддя”. Ось це і є демократичні країни”, — заявив Микола Давидюк.

Віктор Орбан та володимир путін

Експерт також додав, що Угорщина — не зовсім демократична країна.

“Це напівдемократія, це напівфабрикат Європейського Союзу, це заморожений ватник, який чекає приходу путіна точно так, як деякі групи населення в деяких окремо взятих країнах теж чекали приходу фашистів. Орбан – це типовий путініст. Знову ж таки, я не виключаю, що його політика по відношенню до України може змінитися. Коли він зрозуміє, що він втратив путінського союзника, він буде намагатися підлеститися, як просто пес, який нашкодив, а потім хоче в свого господаря все ж таки отримати ласку”, — додав політолог.