“Шалений снігопад накриє ці області України прямо завтра, лютий мороз вразить посеред весни”: синоптики про сніг у березні

Події

“Шалений снігопад накриє ці області України прямо завтра, лютий мороз вразить посеред весни”: синоптики про сніг у березні

Експерти застерігають українців від необдуманих планів, адже вже завтра в Україні очікується сильне похолодання. Також передбачаються опади у вигляді снігу та дощу.

Як інформує “Мета”, погода різко зміниться вже у вівторок, 28 березня. Однак хвилюватися не варто, синоптики розповіли, що похолодання буде короткочасним.

Синоптик Ігор Кибальчич розповів, що Карпатський циклон пройде через територію України 28-29 березня і спричинить комплекс несприятливих погодних умов: рясні опади, посилення вітру та коливання атмосферного тиску.

За прогнозом синоптика в цей період температура повітря істотно знизиться, місцями до -12 градусів. У деяких регіонах пройде сніг, подекуди сформується сніговий покрив висотою 2-10 сантиметрів.

У західних областях уночі будуть опади у вигляді дощу з переходом у сніг, удень — невеликий мокрий сніг і снігова крупа. На решті території України вдень пройдуть дощі, у Київській, Чернігівській, Черкаській та Кіровоградській областях увечері — з переходом у сніг.

Весняна погода в Україні цього року приготувала безліч сюрпризів. Від сезону дощів зі шквальним вітром до несподіваного підвищення температури.

Джерело.