Експерт розповів, який кінець чекає на путіна: “Один з його охоронців…”

Новини

Російський журналіст Гліб П’яних розповів, який кінець чекає на путіна, передбачивши розвиток подій.

Російський журналіст Гліб П’яних поділився своїми міркуваннями про президента Росії. Експерт розповів це в інтерв’ю, яке дав “Фабриці новин”. politeka.net

“Його ліквідує одинак, один з його охоронців дістане пістолет і стрільне путіну в лобешник. Ось у це вірю. Тільки одинак. Ніяка змова, ніякий генерал Герасимов, ніхто… Як тільки двоє чи троє спробують між собою змовитися і хтось із трьох здасть і отримає від путіна звання героя росії та купу грошей і всього на світі. Вони один одному не довіряють і убити путіна може лише одинаком”, – розповів П’яних в інтерв’ю.

Журналіст додав, що це буде той охоронець, якому стане шкода і український народ, і російський. Йому, зрештою, дійде, коли він подивиться на платформі Ютуб ролик або в телеграмі, де побачить знову приліт ракет, як знову загинуть українські діти.

Кремль, Володимир Путін

“Ось цей ось ФСОшник, якого ніхто не підозрював у нелояльності, який був прямо істинний арієць-партієць і все було нормально. Але раптом ось у нього ввімкнулося і він на черговій зміні взяв пістолет і бахнув у лобешник путіну. Так, його одразу застрелять” у ту ж секунду. Але все, війну закінчено”, – підсумував журналіст.