Екстрасенс передбачила, коли завершиться війна в Україні (відео)

Новини

Від астрологів останнім часом нерідко чуємо, що війна в Україні закінчиться навесні 2023 року. Чи дійсно це – реальна перспектива, в інтерв’ю YouTube-каналу “Поговоримо” відповіла екстрасенс Марія Тиха.  УНІАН

“Так-так-так! Я вже дуже чекаю, коли мені покажуть видіння чи сон про те, що війна закінчиться ось скоро. Не думаю, що до кінця цього року. Ні, я не відчуваю”, – сказала астроексперт.

Та, додала Тиха, у неї є сподівання, що все ж у 2023-му році війна в Україні зійде нанівець, бойові дії нарешті припиняться – настане мир. Ймовірно, за її відчуттями, це відбудеться навесні-влітку 2023-го року.

Тож екстрасенс зробила розклад на картах Таро й запитала, коли в Україні закінчиться війна, підло розв’язана Росією у лютому 2022-го року:

“Це можливо (завершення війни навесні, – УНІАН.). Аби не було замороження конфлікту, адже карти натякають на це. Тому що може бути таке, що вони (російські окупанти, – УНІАН.) через деякий час підуть знову. Але все ж таки завершення війни навесні чи влітку можливе”.

Коли закінчиться війна в Україні – прогноз екстрасенса Макса Гордєєва

Раніше екстрасенс Макс Гордєєв заявляв, що вже навесні 2023 року стихнуть активні бойові дії. За його словами, процес закінчення війни вже запущений.

Екстрасенс стверджує, що наприкінці березня наступного року в Україні припиняться постійні обстріли та прильоти ворожих ракет. А у 20-х числах березня відбудеться якась ключова подія.