Екстрені переговори! Сунак приголомшив – радісна звістка: українці цього чекали! Сльози щастя!

Новини

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великобританії Ріші Сунаком.

Про це президент України написав у своєму Твіттері.

“Обговорив подальшу оборонну співпрацю з прем’єр-міністром Великої Британії. Погодилися активізувати наші зусилля для наближення перемоги вже цьогоріч. Маємо для цього конкретні рішення”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що прем’єр-міністр Великобританії раніше звернувся до українців на тлі оголошення про новий пакет підтримки для допомоги Києву у знешкодженні наземних мін.

“За останні кілька днів Україна зазнала однієї з найгірших хвиль ракетних ударів. Українці залишаються непохитними.

Велика Британія, в свою чергу, продовжуватиме надавати їм підтримку, щоб вони могли захистити себе.

“Сьогодні ми оголошуємо про надання нового набору для розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів” – написав він.

Нагадаємо, що Британія виділить 2,3 млрд фунтів стерлінгів на допомогу Україні у 2023 році.

“Ще 2,3 млрд фунтів стерлінгів підтримки в наступному році, і в цьому ми переконаємося, що у них є системи озброєння, які їм потрібні, і Сполучене Королівство допоможе їм купити їх в інших країнах світу” – заявляв Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес.

Як знаємо, Великобританія з перших днів повномасштабного вторгнення росії надає Україні збройну та гуманітарну допомогу.

“З перших днів війни Україна та Велика Британія були сильними союзниками. У ході зустрічі ми обговорили найважливіші питання як для наших країн, так і для глобальної безпеки. Разом ми сильніші та досягнемо бажаних результатів”, – заявляв раніше Зеленський.

Також президент України з початку цього року встиг провести декілька телефонних розмов зі світовими партнерами щодо допомоги Україні.