“Елітного” пропагандиста Познера, який зник на рік, “впіймали” на курорті в Європі: яка кара його наздогнала за підтримку війни

Новини

Російський топпропагандист Володимир Познер, який довгі роки працював ведучим авторської програми на “Первом канале”, а згодом зник, обʼявився на курорті в Італії. 89-річний росіянин, який ширив кремлівські наративи, чомусь втік доживати роки в Європі, де його “впіймали” камери співвітчизників.

Ведучого непомітно сфотографували під час прогулянки з друзями. Кадр розмістили на пропагандистських ресурсах (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки). obozrevatel.com

По вулицях курорту Форте-деї-Мармі, що розташований у регіоні Тоскана, Познер гуляв у лляній сорочці та штанях. Ймовірно, він помітив “папараці”, але не змусив видалити кадри.

"Елітного" пропагандиста Познера, який зник на рік, "впіймали" на курорті в Європі: яка кара його наздогнала за підтримку війни

"Елітного" пропагандиста Познера, який зник на рік, "впіймали" на курорті в Європі: яка кара його наздогнала за підтримку війни

Як відомо, після повномасштабного вторгнення Познер кілька місяців замовчував війну, але згодом все ж дав зрозуміти, що не засуджує її. Пропагандист назвав геноцид “спецоперацією”, а отже підіграв Кремлю.

У червні росіянин ще був у Москві, де разом зі своїм колегою та давнім другом Іваном Ургантом вів захід у Центральному домі літераторів. Після цього публічна активність Познера пішла на спад. Більше того, його швидко наздогнала кара за підтримку війни.

"Елітного" пропагандиста Познера, який зник на рік, "впіймали" на курорті в Європі: яка кара його наздогнала за підтримку війни

Після довгої перерви пропагандист вирішив дати концерт в Дубаї та на Кіпрі, але в останній момент виступи скасували. Тоді Ургант пояснив, що в Познера виникли особисті непередбачувані обставини.

Втім, це був лише початок невдач. В березні 2023 року Познер взяв участь у онлайн-зустрічі Ubiquity University, присвяченій роковинам війни в Україні. Там він зробив кілька суперечливих заяв і спробував “перевзутися”.

Пропагандист звинуватив США у “неправильній поведінці” та заявив, що росіяни підтримують Путіна, попри те, що їхні рідні повертаються з фронту в трунах. Водночас Познер підняв тему репресій та розкритикував колег, котрі підіграють пропаганді Кремля.

Згодом стало відомо, що творчий вечір Володимира Познера, запланований на 8 квітня у Москві, скасували з ініціативи організаторів. Таким чином, Познер тепер небажана персона як в РФ, так і в цивілізованому світі, де його пропагандистське минуле ще свіже в памʼяті.