Епіфаній звернувся до українців з особливою молитвою “Ми маємо…”

Новини

Митрополит Київський та всієї України Епіфаній помолився у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі за українців.

Як пише Politeka.netМитрополит Епіфаній провів молитву в річницю повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну. Про це повідомляє прес-служб

а Православної церкви України.

Наголошується, що під час служби Предстоятель автокефальної Православної церкви України також возніс особливу молитву до Господа, коли Батьківщина у небезпеці. Наприкінці молебню Митрополит відзначив українських захисників та захисниць України церковними нагородами.

“Ми підносимо наші подячні молитви Богові, Його Пречистій Матері та всім святим за те, що Господь допоміг нам зберегти нам нашу Українську державу. Сьогодні ми згадуємо вже річницю з часу початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Хоча ця жорстока війна триває вже 9 років, але останній рік був дуже важким і складним. Ми дякуємо Богові, дякуємо кожному захиснику нашої України, новітньому герою, який несе подвиг, боронячи нашу українську землю”, – сказав предстоятель ПЦУ.

Також Митрополит Епіфаній зазначив, що українці разом сильніші, незламніші і ніхто не зможе нас перемогти. Адже серед українців панує любов до своєї Батьківщини, землі, родини та всіх тих, хто є єдиним цілим цілим Української держави.

“Ми повинні згадати і тих, кого з нами вже немає – адже Михайлівський Золотоверхий монастир став центром вшанування наших загиблих новітніх героїв. Ми пам’ятаємо їх, молимось за них і не маємо права їх забути – вони віддали найдорогоцінніше, свої життя, заради кожного з нас, заради мирного неба, яке ми маємо”, – підсумував голова ПЦУ.