Фани Брітні Спірс упевнені, що вона померла: в Мережі поширюють “відеодокази”

Новини

Шанувальники зірки неабияк налякані.

Навколо життя американської співачки Брітні Спірс вже давно ходить чимало різних чуток. tsn.ua

Однак останнім часом теорії фанів зірки все більше лякають. Так, деякі прихильники співачки впевнені, що її давно немає серед живих.

Вони аргументують це тим, що зараз Брітні майже не виходить на публіку, уникає камер, а у своїх соцмережах постійно публікує лише архівні фото й відео. А на буцімто нових кадрах зі співачкою вона зовсім не схожа на себе.

У Мережі навіть почали поширювати відеодокази того, що інша людина видає себе за Брітні. У TikTok з’явився ролик, на якому фанат співачки уповільнив одне з її останніх відео та помітив, що в одному з кадрів обличчя зірки різко міняється.

 

Дійсно, під час того, як артистка проводить руками перед собою, форма очей і підборіддя змінюється. Після детального аналізу він припустив, що в кадрі іншій дівчині за допомогою технології deepfake замінили обличчя на обличчя Спірс.

У коментарях шанувальники були неабияк схвильовані побаченим: “Я дивився в очі Брітні 25 років, це дійсно не вона”, “Мені здається, Брітні вже не з нами”, “Я не хочу вірити, але це не вона”, “Ми вимагаємо появи Брітні у прямому ефірі”, “Я відчував, що з нею щось не так”.

За деякими теоріями, тіло Брітні просто заховали, а її соцмережі продовжують використовувати для того, аби заробляти на імені зірки.

Поки що ані Брітні Спірс, ані хтось з її оточення не коментував подібні чутки в Мережі, тож фанам залишається сподіватися, що зі співачкою все гаразд.