Фінал “Євробачення-2023” у фото: перемога Loreen від Швеції та яскравий виступ Вєрки Сердючки і Тіни Кароль

Новини

Гурт від України TVORCHI посів шосте місце.

Щойно у Ліверпулі, Велика Британія, відгримів грандфінал “Євробачення-2023“, який відбувався від імені України. tsn.ua

Цьогоріч прогнози букмекерів справдилися і перемогу здобула представниця Швеції Loreen з піснею Tattoo. Для Loreen це вже друга перемога на конкурсі – 2012-го вона вже виборювала перемогу для своєї країни з піснею Euphoria.

Представник від України, гурт TVORCHI з піснею Heart of Steel за підсумками голосів журі та глядачів увійшов до першої десятки і посів шосте місце.

Також Європа високо оцінила виступи представників країн Фінліндії, яка посіла друге місце, Ізраїлю, який опинився на третій сходинці у турнірній таблиці.

Потішили своїми виступами глядачів й українські зірки, які в різних роках представляли Україну на “Євробаченні”. Так, ми побачили приголомшливий номер Kalush Orchestra, звабливий Тіни Кароль, колоритний гурту Go_A, потужний Джамали та яскравий Вєрки Сердючки.

Також зазначимо, що сьогодні двоє конкурсантів зі сцени звернулися до України. Так, учасник від Молдови подякував нашій країні, за мир у його рідній країн: “Україно, дякую за мир у Молдові! Молдова – це Європа!”. А представники від Німеччини у кінці свого виступу сказали українською “дякую”