Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 12-18 червня

Новини

Фінанси відіграють значну – а для когось і найважливішу – роль у житті кожного з нас.

Добре, коли їх багато, і дуже погано, коли мало, і тут раз на раз не випадає. На кого чекає фінансовий успіх цього тижня – 12-18 червняtsn.ua

Овен (21.03 – 20.04)

Фінансовий гороскоп для Овнів на тиждень

Зірки вітають будь-які професійні починання: представники знака, які стартували в цей час, можуть розраховувати як на просування кар’єрними сходами, так і на вагомі дивіденди.

Телець (21.04 – 21.05)

Фінансовий гороскоп для Тельців на тиждень

Необхідно звернути увагу на стан власної оселі: цього тижня можна розпочинати ремонт – гроші, вкладені в роботи й будматеріали, дуже швидко окупляться.

Близнята (22.05 – 21.06)

Фінансовий гороскоп для Близнят на тиждень

Хорошу ідею, яка стосується підробітку, може підказати вам хтось із вашого оточення: головне, зрозуміти, що вона може виявитися перспективною щодо фінансового успіху, і не проґавити свій шанс.

Рак (22.06 – 22.07)

Фінансовий гороскоп для Раків на тиждень

Нинішній тиждень – не найкращий час для того, щоб вкладати гроші в нерухомість, та якщо трапиться ідеальний варіант, можна спробувати ризикнути – можливо, воно того варте.

Лев (23.07 – 21.08)

Фінансовий гороскоп для Левів на тиждень

Прислів’я про те, що копійка гривню береже, вигадали недаремно: дрібні витрати зазвичай позбавляють людину великих грошових сум і, як наслідок, можливості зробити серйозне придбання.

Діва (22.08 – 23.09)

Фінансовий гороскоп для Дів на тиждень

Тиждень сприятливий для укладання будь-яких фінансових угод і ділових контрактів, але – з однією умовою: головне, щоб вони не були пов’язані з ризиком, інакше можна більше втратити, ніж придбати.

Терези (24.09 – 23.10)

Фінансовий гороскоп для Терезів на тиждень

Зірки наполегливо радять представникам знака спробувати свої сили у творчості – цілком можливо, це настільки захопить їх, що стане головним і, що вкрай важливо, бюджетоутворювальним заняттям.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Фінансовий гороскоп для Скорпіонів на тиждень

Тим, кому не вистачить власних коштів на велику – і дуже важливу – купівлю, можна взяти їх у кредит, який вдасться не лише вчасно, а й достроково виплатити.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Фінансовий гороскоп для Стрільців на тиждень

Час ідеально вдалий для того, щоб розрахуватися за боргами, які мають представники знака – починаючи із сум, позичених від знайомих, і закінчуючи комунальними платежами: коштів для цього вистачить.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Фінансовий гороскоп для Козорогів на тиждень

Вирішуючи фінансові питання, небажано просити будь-кого про поради щодо того, як потрібно вчинити в ситуації, що склалася: керуватися потрібно лише підказками власної інтуїції.

Водолій (21.01 – 18.02)

Фінансовий гороскоп для Водоліїв на тиждень

Від ділових переговорів, особливо якщо темою для обговорення будуть фінансові питання, краще відмовитися: досягти необхідної домовленості – а отже, і заробити – однаково не вдасться.

Риби (19.02 – 20.03)

Фінансовий гороскоп для Риб на тиждень

Необхідно остерігатися шахраїв, які можуть активізуватися в цей час: не варто вірити тим, хто пообіцяє дати щось безкоштовно або надати безплатну послугу – за це доведеться дорого заплатити.