Фінляндія дозволить НАТО розмістити ядерну зброю на кордоні з Росією, – Newsweek

Новини

ЗМІ повідомили, що це питання обговорювали ще у липні. Тоді міністр оборони та міністр закордонних справ пообіцяли, що “обмежень або національних застережень” не буде. 24tv.ua

Окрім того, немає жодних обмежень щодо розташування баз НАТО на території Фінляндії.

Російські війська передислокували від кордонів з Фінляндією

ЗМІ повідомили, що станом на кінець вересня 2022 року Росія передислокувала до 80% військ від кордонів із країнами Балтії та Фінляндією. До 24 лютого саме там була найбільша концентрація російської армії.

Загалом передислокували 30 тисяч російських військових. Усе тому, що на війні в Україні почали закінчуватися усі запаси “гарматного м’яса”.

Військових, які мали “захищати” Калінінград, – розбили в Україні

ЗМІ повідомили, що воїни ЗСУ в Україні повністю розбили “елітний” 11 армійський корпус, який мав “захищати” Калінінград. До початку повномасштабної війни в Україні НАТО уважно стежило за тим, як Росія нарощує сили й збільшує загрозу для країн Балтії.

ЗМІ повідомляють, що раніше у Калінінграді були 12 тисяч військових. Вони мали чимало зброї та техніки. Водночас коли загарбників відправили на Харківщину, для 11 армійського корпуса розпочалися чорні дні. Станом на жовтень він фактично розбитий.