Фреймут раптово заговорила про розлучення, звернувшись до українців: “Одразу скажу…”

Новини

Телеведуча Оля Фреймут звернулася до українців, розповівши про розлучення

Телеведуча Оля Фреймут вирішила торкнутися важливої ​​теми, звернувшись до українців. Зірка це зробила у сторіс Інстаграм, де ділиться не лише творчістю, а й особистими кадрами.

Оля Фреймут

“Тенденцією стають розлучення, війна вбиває і любов. Відразу скажу – це не автобіографічне. Але я щоразу, коли бачу закохану пару безпритульних, милуюсь ними – бо коли любов справжня, то хоч хліб з водою, милий з тобою. Бережіть своє кохання” , – написала Оля Фреймут у публікації.

Ольга Фреймут

Варто зазначити, Оля Фреймут – відома українська телеведуча. Зірка, як і інші знаменитості, підтримує Україну у боротьбі з російськими окупаційними військами. Не забуває знаменитість і про Інстаграм, де нещодавно розповіла про лайки.

“Материтися, чи ні? Я дуже боюся нічок у Києві, лякаюся проспати на сполох, бо малі діти – і сама затята фанатка життя. Тоді заходжу на форуми телеграм-каналів і бачу там суцільні матюки. І хоч сама володію такою лексикою, застосовую її як ліки, коли, наприклад, на мене по зустрічній хтось їде, або виливаю окріп на пальці… Вчені ж довели, що матюки в побуті вгамовують фізичний біль. Отже, етикет вивчала професійно. Дозвольте поділитися знаннями”, – написала Оля.