Ганьба на весь світ! Кремль розмазали – прямо в очі: після шокуючої заяви! Заткнули всіх!

Новини

У МЗС України відреагували на тезу речника Кремля Дмітрія Пєскова, нібито на Заході росте роздратування корупцією в Україні після неефективного використання наданої їй іноземної фінансової допомоги.

Коментар у четвер оприлюднив речник міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

“Класична теза із методички російської пропаганди. В Кремлі не полишають спроб вбити клин в міжнародну підтримку нашої держави на тлі успішного протистояння агресії Росії”, – зазначив Ніколенко.

Він нагадав, що раніше в Москві також активно намагалися дискредитувати військову допомогу Заходу, поширюючи інсинуації про її потрапляння до рук контрабандистів.

“Нічого в них не вийде. Як зазначив Дмитро Кулеба, в 2023 році на нас чекає каскад хороших новин про надання і новітньої зброї, і нової фінансової допомоги. Наші іноземні партнери рішучі як ніколи в забезпеченні перемоги України”, – додав речник міністерства.

Після оголошення Франції, Німеччини та США про передачу Україні нового озброєння, зокрема, бронетехніки західного зразка, глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив, що час табу щодо зброї з боку союзників – у минулому.

Кулеба наголосив, що цього року Україна отримає від союзників зброю, яку не вдалося отримати у 2022.

“Вже перший тиждень 2023 доводить це. Колісні танки та броньовані машини від Франції, бронетранспортери Bradley та Marder від США та Німеччини, додаткова німецька батарея “Patriot”, боєприпаси і багато чого іншого. А ще дочекайтеся оголошення нового американського пакету”, – перерахував міністр останні обіцянки зброї для України від союзників на своїй Facebook-сторінці.

В свою чергу Глава Євроради Шарль Мішель повідомив, що з першого дня повномасштабного вторгнення війни Євросоюз і його держави-члени виділили 50 млрд євро допомоги Україні.

Мішель нагадав, що у зв’язку з війною в Україні ЄС вперше в історії виділив кошти через Європейський фонд миру третій країні та зробив це у перші години після початку повномасштабної війни. Станом на сьогодні через цей механізм було виділено понад 3 млрд євро на додачу до значних внесків країн-членів, підкреслив Мішель.