“Ганебно та неприпустимо”: Влада Парижа засудила місцевого ресторатора, який вигнав двох українок зі словами “Віва Путін” (відео)

Новини

У столиці Франції Парижі з ресторану Le Cosy Montparnasse вигнали двох українок. Це зробив власник закладу – він при цьому посміхався та казав “Віва Путін” (“Viva Poutine”) – “Хай живе Путін”. Чоловіка засудила влада Парижа. На інцидент із фанатом російського диктатора звернув увагу віцепрезидент Спілки українців Франції Володимир Когутяк у Twitter, повідомляють Патріоти України.

Він поширив відео скандалу ресторатора та українок. На ситуацію відреагував заступник мера французької столиці Жан-Люк Ромеро-Мішель. Він написав: те, що трапилося в ресторані, – це “абсолютно неприпустимо й ганебно”. Ресторатор тепер повинен пояснити свою поведінку. Ромеро-Мішель також висловив свою підтримку всій українській громаді в Парижі у зв’язку з цим інцидентом.

Ситуацію прокоментував український нардеп Олексій Гончаренко. “Хотів віву, а буде вава. Бо доведеться пояснювати природу своїх вчинків та працювати під пильним наглядом як міської влади, так і небайдужих громадян”, – написав він.