Гарні новини з Соледара: боєць ЗСУ розповів, що в частині міста вдалося відтіснити окупантів (відео)

Новини

Боєць “Мадяр” закликав українців припинити підтримувати російську пропаганду щодо Соледара та начебто відступ ЗСУ.

Бійці ЗСУ повідомили, що в Соледарі 13 січня тривають важкі бої і українські війська не відійшли від міста, а навпаки – відтіснили окупантів у частині населеного пункту. ТСН

Про це у відеозверненні розповів командир окремої тактичної групи аеророзвідки із позивним “Мадяр”.

Боєць закликав українців не поширювати російську пропаганду про те, що ЗСУ начебто відійшли від Соледара.

“Перестаньте підтримувати той с*ач і ту пропаганду руську стосовно Соледара, відкинення військ ЗСУ на невизначену дистанцію. Ідуть запеклі бої прямо зараз: сьогодні, п’ятниця, 13 січня, 14 година 30 хвилин. Ми – над центром Соледара (показує відео з дрона над містом – ред.). Ми бачимо всі пересування під*р’я”, – описав ситуацію український військовий.

Він зазначив, що Силам оборони вдалося змусити ворога відступити в частині Соледара.

Є гарні новини від частини населених пунктів, з котрих вони пробували обходити Соледар, у частині котрого відбуваються зараз інтенсивні стрілецькі бої, артбатл. Вдалося війську ЗСУ відтиснути ворога і він був змушений відступити достатньо великими силами штурмовиків. Ми це все супроводжуємо, фільмуємо і наносимо відповідні ураження по ворогу”, – розповів “Мадяр”.

Він також наголосив, що поширювана зараз хвиля деморалізації нічого доброго не принесе. Боєць запевнив, що ЗСУ достатніми силами стоять в ешелоновій міцній стінці захисту. Так, загони “Вагнера” постійно штурмують, але “Мадяр” зауважив, що захисникам чхати на плани ворога. Українські бійці якісно виконують свою роботу.

“Майте терпіння, а ми маємо честь робити свою роботу”, – резюмував командир окремої тактичної групи аеророзвідки.

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!