Генерал Забродський стане заступником Залужного – нардеп

Новини

Генерал-лейтенант Михайло Забродський стане заступником Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Він достроково припинив повноваження народного депутата від “Європейської солідарності”.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко. “Михайло Забродський достроково припиняє повноваження народного депутата від “Європейської Солідарності”. Генерал-лейтенант повертається на військову службу – його планують призначити заступником головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного”, – зазначив він. obozrevatel.com

Варто зазначити, що Михайло Забродський – генерал-лейтенант ЗСУ, командувач Десантно-штурмових військ (2015 – 2019). Генерал-лейтенант також був першим заступником керівника aнтитерористичного центру при СБУ і керівником aнтитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (2017). Забродський має звання Героя України.

Улітку 2014 року 95-та бригада під командуванням Забродського здійснила рейд у тил супротивника. В ході рейду було пройдено близько 470 км, з яких 170 км тилами ворога. Група військових йшла від Слов’янська до Маріуполя, потім уздовж російсько-українського кордону, і через Луганськ повернулася до Слов’янська.

Найважливішим досягненням рейду стало розблокування та створення коридору для виходу з оточення підрозділів на кордоні. Завдяки вмілим діям десантників і піхотинців, з оточення вийшло 3 тисячі осіб та понад 250 одиниць техніки.

Напередодні стало відомо, що Михайло Забродський, обраний до Верховної Ради України від політичної партії “Європейська солідарність”, вирішив скласти мандат народного депутата. Народний обранець вирішив сконцентруватися на наближенні перемоги України у війні. Він вже давно допомагає Генштабу та особисто головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному.