“Генерал зима допоможе”: Військовий експерт назвав чотири міста, які найближчим часом можуть бути деокуповані

Новини

Військовий експерт Михайло Притула припускає, що найближчим часом можуть бути звільнені від росіян Донецьк, Мелітополь, Кремінна та Сватове. Про це Михайло Притула сказав в ексклюзивному інтерв’ю, передають Патріоти України.

“Найімовірніше, це звільнення таких великих міст, як Донецьк. Це дуже вірогідно. Також це може бути звільнення територій, які зараз захоплені у Запорізькій області. Перше за все, це може бути Мелітополь, і я думаю, що дійдуть до Маріуполя, але трішки пізніше. Але Мелітополь – це буде перше місто, яке буде звільнене найближчим часом. Також є питання Сватового, Кремінна. Ці території також будуть звільнені найближчим часом. Але логіка дій українських сил така, що вони знищують російські війська там, де вони є. І поступово, коли окупанти уже знищені, тоді просуваються Збройні сили України. Тобто беружуть і техніку, і особивий склад”, – зауважив він.

Притула зауважив, що “генерал зима” для російської армії – це катастрофа. Військове керівництво ЗС РФ не може відповідно забезпечити усі угруповання військ, які воюють в Україні.

“Зима – це завжди катастрофа для Росії. Велика кількість пального, якого потребують техніка. Вона передбачає велику логістику, а з цим у РФ завжди погано. Треба привозити велику кількість снарядів на велику відстань. І це теж велика проблема для Російської Федерації на сьогодні. Коли це все в комплексі порахувати, то виявляється, що для Росії це дуже велика проблема – забезпечити угруповання військ, яке вона тримає на території України”, – додав експерт.

Джерело: ТСН.ua