Геpащенко не витpимала: Я не збиpалася pеагувати на безумні “опитування” пані Безуглої, але це вже кpай

Новини

Подаємо мовою оригіналу:

Iryna Gerashchenko

Я не збиралася реагувати на безумні «опитування» пані Безуглої, яка свідомо провокує і розколює, якби не цей її останній пост.

Написаний в момент, коли Європейська Солідарність оплакує нашого друга, зовсім дитину, Мирослав Ляшок. Вчора він загинув під Вугледаром. Його юна дружина чекає дитя…

Минулого тижня ми поховали нашого Сергій Іконніков, ми бігли з прощання з ним з Майдану, в Раду, на голосування за церковний закон.

Я починаю плакати, як згадую Сергія і Мирока. Ми плачемо, слухаючи пісні Гліба Бабича і згадуючи наших друзів, з багатьма нашими регіональними лідерами ми познайомилися на Майдані.

Депутат облради від слуг, партії Марʼяни, і досі на вибачилися перед родиною загиблого Oleg Barna.

Немає регіону, де б не було могил наших загиблих колег. Відвідуючи Харків чи Львів, Черкащину чи Запоріжжя, Франківщину чи Дніпро, ми йдемо не в партійні офіси, а на цвинтар – вклонитися памʼяті Тараса, Сергія, Олега, Олександра, наших друзів.

В нашому партійному офісі- портрети в чорних рамках. Наша Небесна Сотня. Наша Найкраща Рота. 70 партійців, активістів, депутатів різних рівнів «ЄС» загинули на фронті. 70. Це страшна цифра. Це наші дуже близькі друзі і побратими. Це наші регіональні лідери, це наша молодіжка. І ми нікому не дозволимо топтатися по їх памʼяті.

Сотні наших партійців поранені. Більше 2500 наших партійців воюють на фронті, на найгарячіших напрямках. Майже бригада . І в окопах вони не ділять своїх побратимів за партійними прапорами, там всі за Україну. В цей час як в тилу правляча партія глумитися над памʼяттю наших загиблих.

Фракція «ЄС» публічно звертається до керівництва парламенту, регламентного комітету і голову партії СН Шуляк з вимогою негайно вибачитися перед памʼяттю наших загиблих. Мені соромно за Київ, який обрав Безуглу депутаткою.

Дуже боляче, що така ницість може бути в парламенті.

Я приношу вибачення родинам всім наших загиблих і обіцяю захистити їх памʼять від неадекватів з правлячої партії…..

Направили звернення на керівництво ВР з вимогою відкликати Безуглу з комітету нацбезпеки .

На зображенні може бути: 1 особа, карта та текст