“Героями” зробили майстрів манікюру та астрологів: в Україні вибухнув скандал

Новини

Людей роздратувала назва премії

У соціальних мережах вибухнув скандал пов’язаний із регіональним конкурсом “ЗНАК ЯКОСТІ”, де вручають нагороди представникам малого та середнього бізнесу. Нічого незвичного, однак цьогріч переможців відзначили грамотою “Герой економічного фронту”, що звичайно вилкикало хвилю обурення в українців.

Про це пише харківський журналіст та волонтер Павло Федосенко у своєму Telegram-каналі.

У цьому році премію “Герої Економічного Фронту” отримала майстер нігтьового сервісу “BorisenkoNail”, астролог і викладач рунічної магії Ірина Нижник, студія волосся Юлії Кушнір, а також компанія “Меблі Лайн”.

Журналіст зізнається, що не міг одразу повірити у цю інформацію. Він здивований нахабністю та підміною поняття патріотизму організаторів премії та не розуміє для чого нігті та астрологію прив’язувати до героїв та фронту.

“Виявлється, герої – це студії ногтьової естетики, астрологи та інфоцигани. І х*й з ним, якщо б це просто була б чергова гівняна премія, яку будь-який бізнесмен із комплексами може придбати разом із красивим дипломом за пару тисяч долларів.Але ж ні. Цьго вже замало. Усі хочу бути героями якогось фронту. Яке ж кугуцто й ницість,” – пише Федосенко.

Після поширення скандалу у соціальних мережах, пост із нагородами на сторінці конкурсу було видалено, а білявка із грамотою на фото, у соціальній мережі заявила про те, що зовсім не розуміє, чому на неї накинулись українці.