“Гнів і біль”: майор п’яним збив курсанток-першокурсниць, але суд його “пожалів”..Геть таких суддів!

Новини

Майор Української військово-медичної академії, який нетверезим наїхав машиною на трьох курсанток-першокурсниць, отримав вирок.

Суд визнав майора Української військово-медичної академії Володимира Холодного винним у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило потерпілим тяжкі тілесні ушкодження. popcorn.politeka.net

Тож Холодний проведе за ґратами шість років, повідомляє «Супільне».

Крім ув’язнення, суд заборонив майору на 3 роки керувати транспортними засобами. Змінився і запобіжний захід — суд ухвалив взяти обвинуваченого під варту.

Крім того, було задоволено позов військового госпіталю про стягнення з Холодного 249 тисяч гривень на лікування потерпілих.

Сторона звинувачення вимагала для підсудного максимального покарання — 8 років увʼязнення. На думку прокурора, м’яке покарання для Холодного негативно вплине на ставлення інших водіїв до правил дорожнього руху.

Нагадаємо, трагедія сталася 25 серпня 2020-го року. Дівчата, на яких наїхав майор, стояли на ґанку, чекаючи на свою свою першу військову форму. У прокуратурі Києва підтвердили, що під час наїзду чоловік перебував у нетверезому стані.

Унаслідок трагедії у двох дівчат ампутували по одній нозі, у третьої були переломи ніг

Українці приголомшені таким вироком суду. Люди впевнені, що щість років за гратами за поламані долі трьох молодих дівчат – це надто м’який вирок:

«Якщо він майор, то можна так по п’яному наїзжати на курсантів, що це за суддя за те треба було посадити на 15 років тюрми! Геть таких суддів!»,

«В мене немає слів, одні матюки. Шість років за поламанні долі дівчат…»,

«Якби майор суді дитину покалічив, скількиб вона років дала?»,

«Зато судді, які виносять вирок, будуть получати по 177 тис. пенсії…»,

«Три роки вже був у СІЗО. По ітогу тільки 3 роки залишилось. А в дівчат скаліченні життя, бо чмо не знає міри»,

«Це серйозно?!За понівечені життя трьох людей? Це ми називаємо судовою системою?! Корупційний шабаш»,

«Гнiв i бiль, невже цих судiв випускають з наших вузiв, якби це були iхнi дiти, який був вирок цьому поганцю?».