Головна молитва, яку читають в день Воскресіння — 16 квітня і просять допомоги в складних обставинах

Новини

В день Воскресіння Господнього потрібно промовляти цю важливу молитву, щоб отримати допомогу та захист Всевишнього. Збережіть її собі, щоб була поруч.

Головна Великодня молитва

“Всіх і вся, кого я з свідомо чи мимоволі образив словом, думкою, дією чи бездіяльністю, на кого ображався або прагнув перекроїти під свій світогляд, кого критикував, принижував словом, думкою, справою. А також обманював, обманювався, кому заздрив, лестив, ігнорував, гнобив, в чиє особисте життя втручався, нав’язував свою думку, тиснув авторитетом особистості, за чий рахунок стверджувався, кого судив або заподіяв будь-якої іншої шкоди.

Я від щирого серця прощаю і, одночасно, прошу вибачення! В свою чергу я прощаю всіх людей, істот і сутностей, хто заподіяв мені свідомо чи несвідомо шкоду, а також прошу пробачити мене за всі мої негармонійні дії або бездіяльність і нанесений мною збиток (душевний, духовний, матеріальний) в цьому житті.

Творець, я прошу Тебе направ вивільнену енергію усвідомлення на мій подальший розвиток, подолання невідання, відродження душі, сходження в дусі, перетворення негативних рис характеру, а також на гармонійний розвиток.

Все і всіх, кого і що я не розумію, не усвідомлюю, не сприймаю, не відчуваю, не бачу, не чую, не відчуваю, я прощаю і одночасно прошу пробачити мене, якщо я їх не бачу, не чую, не усвідомлюю, не сприймаю, не нюхають, не відчуваю.

Прошу пробачити мене через Бога. Всю енергію, що вивільняється я направляю на погашення негативних наслідків, викликаних моїми недосконалостями.

Всіх, кому я не догодив, не виправдав очікувань, сподівань, не відповідав їх уявленням про життя, по відношенню до кого не виконав своїх обіцянок (реальних і уявних), кому заважав (вільно чи не вільно), переходив дорогу, нав’язував свою волю, принижував словами, справами, помислами, бездіяльністю, в кого викликав роздратування, страждання, ненависть, побоювання, заздрість, смуток, страх.

Я всіх прощаю! Я прощаю всіх від щирого серця, всім серцем, свідомістю тіла, розумом, в своїх думках, почуттях, емоціях, пам’яті – я всіх прощаю! Амінь.”