Горе в родині відомого українця: момент трагедії потрапив на камери

Новини

Генерал-майор Збройних сил України Дмитро Марченко, який керував обороною Миколаєва на початку повномасштабної війни, повідомив трагічну звістку.

Генерал-майор ЗСУ Марченко повідомив, що втратив батька, пише Politeka.net.

«Хороші люди не вмирають – вони йдуть у небо! Ти був найкращим батьком і прекрасним чоловіком! Я робив і роблю все, щоб ти мною тільки пишався, найстрашніша кара для мене, це твоє розчарування! Вибач, що не зміг…. я дуже старався!!!», – написав Марченко на своїй сторінці у Facebook.

Генерал-майор ЗСУ також подякував лікарям Миколаївської ЛШМД та Вознесенської лікарні, які зробили все, щоб врятувати його батька.

«Спочивай зі світом рідний, ти був найкращим батьком і прикладом для наслідування…! Дуже вдячний лікарям Миколаївської ЛШМД та Вознесенської лікарні, які разом зі мною до останнього боролися за твоє життя!!!! Боляче… дуже боляче….».

Марченко також опублікував кадри трагедії. Як видно, батько генерал-майора помер внаслідок тяжких травм, які були отримані при ДТП. Обережно, тяжкі кадри.

«Співчуваю! Світла пам’ять!”,

«Тримайся, рідний наш! Співчуваємо!»,

«Царство небесне» , – пишуть українці у коментарях до жахливої ​​звістки.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Дмитро Марченко керував обороною Миколаївської області. Пізніше його перевели на іншу ділянку фронту. Наприкінці липня головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний знову направив Марченка до Миколаївської області.