Господарі викидали кота в під’їзд і бuли його постійно. Тоді сусід дав їм урок! Вони довго ще будуть приходити в сeбе

Новини

У наших сусідів з’явилася дуже погана звичка. Викидати свого домашнього кота Тішку в під’їзд. Спочатку я подумав, що вони просто його гуляти привчають, а потім зрозумів, що це покарання за якісь проступки.

Переляканий Тішка сидів біля дверей по кілька годин. Якщо він починав нявкати або скребти в двері, то відразу отримував віником від господині. Мені стало шкода бідного кота і я вирішив, як слід провчити цих сусідів, якщо вони хоч раз ще виконають свій трюк.

В один із днів, коли я втомлений і злий повертався з роботи, в під’їзді знову зустрів пухнастого сусіда. Він, як завжди, з сумним виразом на мордочці, віддано сидів біля дверей господарів і очікував вибачення. Не знаю, що він накоїв, але зазвичай це якісь дрібниці. Що-небудь упустив або подряпав руку коли грався.

Побачивши мене, Тішка підвівся і привітно заторохтів. Під’їзна акустика тільки посилила цей звук, вийшло дуже голосно. Я не втримався і посміхнувся, всі проблеми дня якось відразу випарувалися. Взяв Тішку на руки і, дивлячись як він треться об мій піджак, зрозумів, що пора дати жорстоким господарям вихованця, хороший урок.

Вставив ключ і, відкривши свої двері, заніс Тішу всередину своєї квартири.

– Так і знала, що рано чи пізно, ти його принесеш сюди, – зітхнула дружина, побачивши мене з котом.

– Дивно, що ти сама ще цього не зробила – посміхнувся я у відповідь і, роззувшись, відніс бідолаху на кухню.

Налив йому молока, дав шматочок риби. Тішка із задоволенням все з’їв і знову замурчал, знову встрибнувши мені на руки.

На наступний день був вихідний, і я кілька годин поспіль насолоджувався криками сусідів у дворі. Вони вийшли всією сім’єю шукати зниклого кота. Звали його по всякому, обіцяли йому різні ласощі і всілякі блага.

Але Тішка продовжував сидіти у мене на руках, як і зараз сидить поруч з моїм комп’ютером. Він не виходить з нашої квартири, а я не поспішаю видавати його назад. Швидше за все, мене звинуватять у крадіжці, коли все розкриється, можливо вдасться відбутися скандалом.

Але, я думаю це невисока ціна за благополуччя цього лагідного і доброго кота, який просто не знає, як догодити своїм господарям.