Гроші потрібні на армію, але їх витратить на ремонт: в Україні хочуть відремонтувати ставок майже за 5 мільйонів гривень

Новини

Поки що тендер триває, і ім’я компанії-підрядника, яка виконає ці роботи, ще не відоме.

У столиці України, Києві, заплановано капітальний ремонт ставка за участю комунального об’єднання Київзеленбуд у Голосіївському районі. Роботи, спрямовані на покращення стану ставка № 1 у Дідорівських ставках, розраховані на витрати до майже п’яти мільйонів гривень. У цей же час гроші потрібні на армію, але їх витратить на ремонт ставка.  today.politeka.net

За даними публічних закупівель на порталі Prozorro, капітальний ремонт цього водоскиду планується провести за суму до 4 936 410 гривень.

Наразі тендер триває, і ім’я компанії-підрядника, яка виконає ці роботи, ще не відоме. Планується виконання різних завдань, таких як демонтаж стін підвалів, видалення рослинності, встановлення опор службового містка, свердловини та іншого. Підрядник повинен завершити роботи до 31 грудня 2023 року.

Також було виділено кошти для проведення експертизи кошторисної частини проєктної документації цього об’єкта. Це обійшлося у 6 тисяч гривень, і переможцем ставла компанія “Екоекспертиза”, яка була зареєстрована у 2021 році і отримала державних підрядів на суму 2 784 018 гривень з 2021 по 2023 рік.

Крім того, для розробки проєктно-кошторисної документації було витрачено до 345 487,60 гривень. Переможцем цього тендеру стала компанія “Укрводпроєкт”, яка була зареєстрована всього чотири місяці тому.