“Гроші їй важливіші за совість”: українська акторка, яка обрала рф, порушила мовчанку та розглютила заявою

Новини

Деякі українські знаменитості, які проживали в росії до вторгнення, обрали країну-агресора. Вони залишилися на росії і продовжують заробляти криваві рублі.

Зірка серіалу “Будиночок на щастя” Галина Безрук опинилася серед них. За більш ніж рік війни вона зберігала мовчання. Тепер же в інтерв’ю для ЗМІ рф вона висловилася про війну і поскаржилася на цькування. Її заяви викликали виправдану хвилю критики з боку українців у мережі Фейсбукpoliteka.net

Галина Безрук

Так, Галина Безрук назвала війну проблемою двох країн, а також виправдалася, що обрала мовчання, адже її заяви начебто нічого не зможуть змінити. Артистка заявила, що не збирається повертатися до України. Спілкується вона лише зі своїми батьками, які її вибір підтримують.

З друзями та колегами в Україні та розірвала всі зв’язки, адже вони її нібито зацькували за вибір та відвернулися від неї.

Також Галина Безрук вирішила замовчати сам факт нападу росії на Україну і заявила, що в будь-якій країні можуть бути погані люди. Таким чином вона намагалася проштовхнути наратив про “хороших росіян”.

“Мені взагалі не важливо, хто з якої країни. Я дуже люблю людей і вважаю, що, якщо людина хороша, її походження не відіграє ролі. У будь-якій країні можуть бути погані люди, тому точно не за національною ознакою треба судити, а за вчинками “, – сказала вона.

Після такої заяви реакція мережі не забарилася. На актрису полилася критика. Багато хто радив забрати громадянство України у Безрук і більше ніколи не пускати її сюди:

“Перше, що необхідно робити з такими – це позбавляти громадянства і забороняти в’їзд в Україну. Назавжди!”, “Україна, повір, переживе таку втрату”, “Гроші важливіші за совість і гідність… тому так”, “Актриса ніяка. Помилка режисерів у виборі ролі. Позбавити громадянства”.