Грошову допомогу заберуть: деяким українцям перестануть надавати виплати із серпня

Новини

Грошова допомога перестане виплачуватись певним категоріям українців. Так, починаючи з 1 серпня, уряд України припинить виплати грошової допомоги деяким переселенцям. Мова йде про тих, які тривалий час перебувають за кордоном. Заступник міністра соціальної політики, Дар’я Марчак, зазначила про це під час ефіру телемарафону.

За її словами, грошова допомога виплачується лише внутрішнім переселенцям, тому біженці не мають права на отримання цих виплат.

Марчак наголосила, що іноземні держави також надають грошову допомогу українцям тільки поки вони перебувають на їхній території. Фактично, деякі громадяни, які виїхали до інших країн, отримують грошову допомогу як внутрішньо переміщені особи, а також грошову допомогу від країни, куди вони здійснили переїзд.

Пояснюючи причину припинення виплат, заступник міністра зазначила, що грошова допомога на проживання спрямована саме на внутрішньо переміщених осіб. Саме тому з 1 серпня громадянам, які перебувають за кордоном тривалий період і обрали місце безпечного проживання, не буде виплачуватись ця грошова допомога.

Органи влади повідомлять громадян про припинення виплат через різні засоби зв’язку, зокрема, за допомогою електронної пошти і телефонних дзвінків. Зміни в порядок призначення грошової допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб були ухвалені Кабінетом Міністрів.

Джерело: “Укрінформ”.