Гул сирен сполошив росю, місцеві публікують відео: перші деталі із Білгородської області

Новини

У Білгородській області РФ запрацювала сирена повітряної тривоги, мешканців закликали не панікувати.

Як повідомляють місцеві Telegram-канали, людей просять зберігати спокій і попереджають, що подібні заходи триватимуть щодня.

“Нагадаємо, що з 2 грудня 2022-го по 24 січня 2023-го щодня о 14:30 перевірятимуть вуличні гучномовці та електромеханічні сирени. Просимо вас зберігати спокій. Ця перевірка регулярно проводиться в обласному центрі рік у рік”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що ціни на нафту сягнули мінімуму за рік після санкцій проти РФ.

Як пише британський щоденник Financial Times, цей тиждень став ключовим моментом у світовій геополітиці – набуло чинності європейське ембарго та обмеження цін G7 на російську нафту.

На даний момент ціни на цей вид палива встановилися на найнижчому річному рівні.

Росія навіть погрожувала припинити експорт у будь-які країни, обмеження ціни і перебої з постачанням були помітні протягом декількох годин – танкери стояли в черзі в протоці Босфор.

Ці фактори могли б призвести до різкого зростання цін на нафту, особливо через кілька тижнів після того, як ОПЕК здивував ринок, оголосивши про нові серйозні скорочення поставок.

Однак у четвер міжнародний орієнтовний показник нафти Brent встановився на рівні 76,15 доларів за барель, що є новим мінімумом для 2022 року.