Гине цвіт! Назавжди 26 ! У б0ях за Україну загинув 26-річний захисник із Прикарпаття. Фото

Новини

Захищаючи Україну на полі бою зі зброєю в руках, загинув воїн ЗСУ Іван Пітчук із Прикарпаття. Він служив у третьому танковому батальйоні 4-ї окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського.

Молодий захисник, якому менш ніж за два місяці виповнилося б 27 років, поліг на Донеччині. Про втрату повідомив сільський голова Андрій Гунда

Іван Іванович Пітчук, 01.06.1996 року народження, був родом із села Пасічна Надвірнянського району Івано-Франківської області. Хлопець був прикладом і опорою для всієї своєї родини.

Був прикладом для інших: у боях за Україну загинув 26-річний захисник із Прикарпаття. Фото

“Чесний, впевнений, вірний… Він завжди був готовий допомогти людям, не відмовляв, якщо міг чимось підтримати, зарадити, вберегти! Саме бажання захистити найрідніших і повело серце воїна на фронт”, – йдеться у повідомленні.

У лавах української армії Іван мужньо виконував військовий обов’язок. Захисник загинув на Донеччині у боротьбі за свободу та незалежність України.

“Важко дібрати слова, адже кожного місяця приходить сумна звістка в нашу громаду! Десятки поранених, а також віддають життя найкращі жителі громади та сини України! Велике горе для цілої громади!” – зазначив Гунда.Він висловив щирі співчуття рідним, близьким та всім, хто знав воїна Івана Пітчука.

Був прикладом для інших: у боях за Україну загинув 26-річний захисник із Прикарпаття. Фото

“Світла та вічна пам’ять тобі, Іване… Дякуємо тобі, Герою, за те, що закрив собою нас від небезпеки”, – додав сільський голова.