Хлопець побував в майбутньому і тепер показав на весь світ, що нас чекає через 100 років

Новини

У Мережі з’явилося нове відео з майбутнього 2120 роки з людиною яка називає себе «мандрівником у часі» пише портал Свідок. На доказ свого фантастичного оповідання він показує на своєму смартфоні кадри зняті ним нібито в Лас-Вегасі майбутнього. Футуристичні будівлі, літаючі автомобілі, червоні хмари з-за глобального потепління та інша сайнсфіксовая романтика дійсно переносить в майбутнє, але дуже вже нагадує кадри з фільмів американського режисера Стівена Спілберга.

«Мандрівник у часі» себе називає Ноєм. А про майбутнє «прибулець» розповідає таке: Дональда Трампа переоберуть на другий термін, а здавалося б стосунки налагоджуються між Північною і Південною Кореєю, але в майбутньому знову рухнуть. Крім того, в майбутньому на Землі вже у відкриту співіснують пліч-о-пліч разом з людьми інопланетяни, особливо вони облюбували Азію і США. А ще людство переживе Третю світову війну, в якій будуть замішані майже всі країни світу.

Відео з прибульцем з майбутнього триває близько 15 хвилин. Відзначимо, що більшу частину часу молода людина витрачає на фразу «Я говорю правду, мені можна вірити» в різних інтерпретаціях та емоційних забарвленні.

За його словами, його місія в майбутньому «зазнала невдачі» і відважний сміливець замість 2030 року, опинився в нашому часі. Також відомо, що під час подорожі в майбутнє у Ноя було двоє напарників, але вони загубилися в часі.

У свою чергу користувачі Мережі дуже бурхливо і навіть агресивно коментують це інтерв’ю з «прибульцем». Всім цікаво тільки те, чому Ной з’явився з майбутнього з телефоном 2018 року і не розорився на роумінгу.