“Хочеться вити від болю”: дружина ведучого “Холостяка” Решетніка після трагедії звернулася до українців

Новини

На своїй сторінці в Instagram Христина Решетнік емоційно розповіла про свій стан на тлі жахливих наслідків підриву окупантами Каховської ГЕС.

“З останніми подіями на Херсонщині, градус зневіри, озлоблення, страху, відчаю, агресії, ненависті, виріс в геометричній прогресії. З ким би не спілкувалась ці дні, всі перебувають в стані подавленості та пригнічення, не зовсім розуміють, що буде далі і як бути далі. Люди знаходять крайніх в знайомих чи незнайомих, звинувачують і огризаються…”, — пише дружина Григорія Решетніка. politeka.net

Христина Решетнік додала, що, здавалося б, іще страшнішої біди після 24 лютого 22-го вже бути не може, але ми помилялися.

“Херсон, ці фото і відео, бездіяльність всіх міжнародних інстанцій, гарантів захисту людей і тварин, просто прибило до такого стану, що хочеться вити від болю”, — зізнається Христина Решетнік.

Дружина Григорія Решетніка також звернулася до українців із потужним закликом.

“Але скажу вам єдине – не можна впадати у відчай, не можна акумулювати та тримати в собі ці деструктивні відчуття! Це – зʼїсть нас зсередини! І тільки віра, надія і любов дасть нам сили рухатися далі, дасть сили нашим військовим йти вперед і перемогти шакалів Не розкисаємо!!! Тримаємось! І головне – допомогаємо, хто як і чим може, бо українці – то є сила-силенна! Згуртована і непереможна”, — наголосила Христина Решетнік.