“Хочуть змусити нас мовчати”: на змаганнях у Китаї українські спортсменки зіткнулися з агресією, відео

Новини

На змаганнях у китайському місті українським спортсменам багато заборонили та ходили за ними, щоб простежити за кожною дією.

На змаганнях у китайському місті українським спортсменам багато заборонили та ходили за ними, щоб простежити за кожною дією. today.politeka.net

Під час змагань у китайському Нанкіні українки хотіли повісити банер “Ангели спорту”, показавши, скільки українських спортсменів убила росія, але співробітники Міжнародної федерації фехтування FIE цього зробити не дали. Відео облетіло мережу та викликало обурення.

Про це повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України у Facebook.

На змаганнях у китайському місті українським спортсменам заборонили якимось чином згадувати про війну та про те, що саме росія напала на Україну.

Більше того, українки носили наклейки на своїх шоломах про те, що не згодні з рішенням FIE про допуск спортсменів Білорусі та росії до змагань. Китайські організатори побачили це і змучили зняти їх, а перед кожним змаганням українок ретельно перевіряли на наявність наклейок.

Вже після змагань українки у фойє залу захотіли самі сфотографуватися із плакатом про вбивство росії українських спортсменів. У цей час вони зіткнулися з агресією. Так, китайські співробітники FIE почали силою відбирати банер. Наші дівчата були змушені відмовитися від цієї ідеї та повернутися до готелю.

“Як можна займатися спортом, коли близько 343 спортивних об’єктів знищені, а більше 250 спортсменів більше ніколи не будуть змагатися? Росія порушує всі олімпійські цінності. FIE намагається приховати правду за допомогою погроз і обмежень. Хочуть змусити нас мовчати. ​​Чим це відрізняється від російської політичної політичної політики? стратегії? – зазначила українська шпажистка Дар’я Варфоломєєва.