Хор імені Верьовки заспівав про отамана Залужного та довів українців до сліз

Новини

Національний хор України імені Григорія Верьовки заспівав хіт української співачки Jerry Heil. Українців вразило нове звучання композиції “Козацькому роду” у виконанні відомого колективу.

Відеозапис одного з концертів виклали у соцмережу TikTok. Автор зазначає, що подія проходила у Києві.

Особливо користувачам мережі припав до душі уривок про головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Десятки талановитих голосів сплелися в один, наче їхніми устами промовляє український народ. “Отаман Залужний Валерій – це ім’я кінця рашистської імперії”, – доноситься зі сцени та відбивається від стін залу.

Хор імені Верьовки заспівав про отамана Залужного та довів українців до сліз

Українці зазначили у коментарях, що від такого виконання мурашки йдуть по шкірі, а на очі накочуються сльози. І не від суму, а від краси та винятково захоплюючого звучання.

“Козацькому роду нема переводу. Нема рівні козакам, що йдуть за свободу”, – продовжує пісню хор імені Верьовки. У цих рядках прослідковується весь українських дух. Композиція звучить не просто урочисто, а потужно, сильно, наче голоси торкаються самої суті.

Відео з репетиції хору з’явилося у TikTok ще у липні 2023-го. Авторка ролику, солістка колективу Тетяна Пирогова, привідкрила завісу та анонсувала новинку у репертуарі артистів.

На кадрах видно, як учасники хору репетирують “Козацькому роду” разом зі співачкою Jerry Heil. Незважаючи на те, що вокалісти не вбрані у костюми та не стоять на сцені, їхній спів все одно зачаровує.

Хор імені Верьовки заспівав про отамана Залужного та довів українців до сліз

Хтось з коментаторів зауважив: “От кого треба на Євробачення”. Інший користувач написав, що будь-яка пісня у виконанні хору імені Верьовки звучить шикарно, з чим складно не погодитися.