Хотіли результат поїздки Зеленського в США?! Тримайте – Байден заявив, що Америка почала активно перешкоджати виробництву та передачі іранських дронів Росії

Новини

Адміністрація США Джозефа Байдена розгорнула потужну кампанію, яка має на меті завадити Ірану розробляти та постачати безпілотники Росії.

Зазначають: Білий дім активізував свою роботу щодо іранських дронів після того, як в безпілотниках знайшли технології країн Заходу, у тому числі й американські.

Україна уже отримала усі потрібні дані та засоби

Американці уже надали українським військовим усі дані про локації, де росіяни готують шахіди до запуску. Та передали Україні пристрої, які можуть виявляти ворожі безпілотники на далеких відстанях.

Ці засоби були включені і до пакетів американської військової допомоги нашій країні.

Ба більше, тему іранських дронів американські чиновники обговорювали і з Ізраїлем – державою, яка має досвід підриву іранської ядерної програми. Зокрема, радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван уже обговорив це питання з чиновниками Ізраїлю.

Виробництво іранських дронів буде зірвано

Інформацію про те, що США намагаються зірвати виробництво дронів-камікадзе в Ірані за допомогою санкцій та переговорів, підтвердила прессекретар Ради нацбезпеки США Едріен Вотсон.

Також, за даними видання, Білий дім доручив вжити жорстких заходів щодо американських компаній, чиї технології були виявлені в іранських дронах. Держава планує й надалі вводити проти них санкції.