“Ховала, як сина”. Ада Роговцева зізналася, що смерть Да Вінчі стала для неї особистою трагедією

Новини

Українська актриса Ада Роговцева розповіла про дружбу з українським захисником Дмитром Коцюбайлом із позивним Да Вінчі, передають Патріоти України.

Роговцева познайомилася з Да Вінчі ще до початку повномасштабного російського вторгнення. В інтерв’ю ЖВЛ вона зізналася, що його смерть переживає як особисте горе. Нагадаємо, Герой України комбат 67-ї окремої механізованої бригади Коцюбайло загинув 7 березня в бою під Бахмутом у віці 27 років.

«Я ще не… хотіла сказати, що не відійшла, але я ніколи не відійду. Я ховала сина. І ховала Да Вінчі, як сина. І кожен, хто гине з хлопчиків, у моїй душі та у моєму серці… Я їх ховаю, як синів», — зізналася вона.

Роговцева додала, що незважаючи на горе та біль, українці не повинні падати духом. «Я нещаслива, я сина поховала й чоловіка. Йде війна, і гинуть люди. Я дуже нещаслива. Але це не звільняє мене від того, щоб бути доброю та уважною до людей. За цей рік війни я постаріла на 10 років. У мене відбирають мою спокійну старість, і мене це так дратує. Але не можна втрачати надію. Ми не втрачаємо надію та щось робимо, щоб люди не втрачали надію. Бо якщо ти сам якось тримаєшся, то це добре, але цього мало. Потрібно, щоб довкола тебе також трималися люди. Ця робота душі вона постійна і її не можна припиняти», — зазначила актриса.