“Ховалася сама”: Анатолич показав із дочкою сумні реалії сучасних дітей в Україні

Новини

Популярний український телеведучий, інтерв’юер та блогер Анатолій Анатолич вирішив показати сумні реалії сучасних українських дітей. Як відомо, вони ходять щодня лише до тих шкіл, де є спеціальні укриття, обладнані для школярів. politeka.net

Через часті ракетні удари з боку окупантів, діти нерідко проводять час у сховищах. Не стала винятком і дочка Анатолія, який показав, як і його дитина проводить час.

«Реалії наших дітей. Іде з укриття, бо ховалася сама знаєте від кого» – помітив ведучий і показав дочку, що підросла. За словами Анатолія, багато хто, на жаль, звикли до таких подій.

Також ми писали, у мережі стала вірусною пісня “Гопак”, де автор співає про коси та вишиванки. Але не всі українці оцінили такий трек – виконавицю звинувачують у шароварщині. Такої думки дотримується телеведучий Анатолій Анатолич.

“Будь-яка творчість заслуговує на життя. Тому нехай усі співають, але я хотів сказати про інше. Мені здається, що сучасна українська культура має відходити про шароварщину таку. Тобто партіотизм – це круто, але давайте відмовлятися від: я танцюю гопака”, – він поділився своїми думками.